série MTB závodů Rožnovské brázdy

P1000767.JPG
Krpal_2011_008.jpg
IMG_9438.jpg
IMGP5569.JPG
Zdravím všechny příznivce amatérských MTB akcí pořádané pro širokou veřejnost a přeji hodně krásných zážitků spojených s tímto sportem.
Co přináší sezóna 2009 v MTB sérii Rožnovské brázdy?
- V loňském roce byla ukončena spolupráce se sponzorem Petyša sport a týmem Beskyd bike. Tratě závodu Galaxy Petyša tour mají nového sponzora a název "Rigida tour". "Rigida tour" je součástí série MTB závodů Rožnovské brázdy a doplňují ho závody "Jehličná tour" a "Rožnovský krpál".
- Dále v letošním roce oslaví Rožnovský krpál 10. výročí.
Přípravy budou v tomto duchu a přeji si, aby Vás neodradilo špatné počasí, ani náročné tratě, ani světová krize. Sponzory to sice odrazuje, ale můžu Vás ujistit, že startovné zůstane stejné, pro každý závod 250 Kč. Vyhověl jsem také Vašemu přání a na dlouhé trati ubral asfaltový úsek ze Stříteže na Spinu. Je nahrazen výjezdem od tenisových kurtů Střítež na hřeben, kde se trasa napojí na krátkou trať a společně do cíle. Budou drobné úpravy kolem startu a prezentace. Vše se průběžně dozvíte, během příprav.
- Jehličná tour letos nebude mít  start z areálu bývalé cihelny, ale v centru Krhové u Valašského Meziříčí. V blízkosti restaurace u Bundárů. Cíl v blízkosti lesácké chaty Jehličná, kde bude zázemí a vyhlášení.

Termíny závodů:
1. závod série - 30. 5. 2009 Rigida tour - Rožnov pod Radhoštěm
2. závod série - 18. 7. 2009 Jehličná tour - Krhová u Valašského Meziříčí
3. závod série - 29. 8. 2009 Rožnovský krpál - Rožnov pod Radhoštěm

Sponzorství:
Oslovujeme a prosíme všechny malé i větší firmy z řad nadšenců a široké veřejnosti, kteří mohou jakoukoli částkou nebo věcným darem podpořit závody série MTB Rožnovské brázdy, aby se spojili na výše uvedené kontakty. Děkujeme Všem.  
                                                                                                     
                                                                                                             Staňa Lichnovský

27.02.2009 12:35:37
ku.lich
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one